Kezdőlap
Termékek
0
0
AkcióÚjdonság
0
0
Bejelentkezés
Regisztráció
KezdőlapCégünkről
Termékek
 Akció ÚjdonságRendelésSzállításKapcsolatÁrlistákLetöltésKérdésekÁrajánlatTelepítésOktatásVédjegy
HUF

Hálózati eszközök    Vissza
Egyebek

Sorrend: elérhetőség ABC ár ár

TP-LINK TL-POE150S

PoE injektor, gigabit, 2 db 10 / 100 / 1000Mbps RJ-45, 48VDC.

Végfelhasználói ára:6 795.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RaktáronCikkszám: 115654
KosárbaBővebben

Dahua PFT3950

Többmódusú optikai modul, 0.5km, 1.25Gbps, 2xLC, 3.3VDC.

Végfelhasználói ára:12 458.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 119317
KosárbaBővebben

Dahua PFT3960

Egymódusú optikai modul, 20km, 1.25Gbps, LC, 1310 / 1550nm Tx / Rx, 3.3VDC.

Végfelhasználói ára:10 546.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 119318
KosárbaBővebben

Dahua PFT3970

Egymódusú optikai modul, 20km, 1.25Gbps, LC, 1550 / 1310nm Tx / Rx, 3.3VDC.

Végfelhasználói ára:19 133.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 119319
KosárbaBővebben

Dahua TAM1GT1GT-30

PoE injektor, 2 db 10 / 100Mbps RJ45, 230VAC.

Végfelhasználói ára:17 556.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 119330
KosárbaBővebben

HIKVISION DS-3WF0AC-2NT

Kültéri hozzáférési pont, 300 Mbps, 12 VDC, PoE.

Végfelhasználói ára:23 586.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 123075
KosárbaBővebben

HIKVISION LAS60-57CN-RJ45

PoE injektor, 1 port, 60 W, 90-264 VAC, 54-57 VDC.

Végfelhasználói ára:36 000.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 121545
KosárbaBővebben

TP-LINK HA100

Bluetooth audió vevőegység, NFC, RCA, jack, 20m, Bluetooth 4.1, 5VDC.

Végfelhasználói ára:8 201.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115682
KosárbaBővebben

TP-LINK OC200

Omada Cloud Controller, 2 db 10 / 100Mbps port, 1 db USB, fém.

Végfelhasználói ára:37 033.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 117989
KosárbaBővebben

TP-LINK OC300

Omada Cloud Controller, 2 db 10 / 100 / 1000Mbps port, 1 db USB, fém.

Végfelhasználói ára:77 610.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 121631
KosárbaBővebben

TP-LINK Tapo H100

Okos IoT Hub + csengő / sziréna, Wi-Fi 2.4GHz, 230VAC.

Végfelhasználói ára:8 042.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124850
KosárbaBővebben

TP-LINK Tapo S200B

Nyomógomb Tapo okos eszközökhöz, CR2032 elem.

Végfelhasználói ára:6 417.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124849
KosárbaBővebben

TP-LINK Tapo S210

Okos fali kapcsoló, hangvezérlés, távoli vezérlés, időzítő, 2 db 1.5 V AAA / LR03 elem.

Végfelhasználói ára:7 504.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124848
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-POE10R

PoE elosztó, gigabit, 2 db 10 / 100 / 1000Mbps RJ-45, 12VDC / 9VDC / 5VDC.

Végfelhasználói ára:5 133.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115653
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-POE160S

PoE injektor, gigabit, 2 db 10 / 100 / 1000Mbps RJ-45, 30W, 230VAC.

Végfelhasználói ára:7 740.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124356
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-POE170S

PoE injektor, gigabit, 2 db 10 / 100 / 1000Mbps RJ-45, 60W, 230VAC.

Végfelhasználói ára:21 608.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124357
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-POE2412G

Passive PoE Adapter, gigabit, 2 db 10 / 100 / 1000Mbps RJ-45, 24VDC.

Végfelhasználói ára:4 742.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124358
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-POE4824G

Passive PoE Adapter, gigabit, 2 db 10 / 100 / 1000Mbps RJ-45, 48VDC.

Végfelhasználói ára:5 879.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124359
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC modul, multi-mode, 1.25Gbps, 850nm, 550m, 3.3VDC.

Végfelhasználói ára:6 478.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115570
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC modul, single-mode, 1.25Gbps, 1310nm, 10km, 3.3VDC.

Végfelhasználói ára:5 940.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115571
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-SM321A

WDM kétirányú SFP modul, 1.25Gbps, 1550 / 1310nm, 10km, 3.3VDC.

Végfelhasználói ára:8 103.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115572
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-SM321B

WDM kétirányú SFP modul, 1.25Gbps, 1310 / 1550nm, 10km, 3.3VDC.

Végfelhasználói ára:7 028.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115573
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-SM5110-LR

Single-mode SFP+ LC adó-vevő, 1310 nm, 9 / 125um, 10 Gbps, 10 km, 3V.

Végfelhasználói ára:15 131.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124375
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-SM5110-SR

Több módú SFP+ LC adó-vevő, 850nm, 10Gbps, 50 / 125um vagy 62.5 / 125um, 300m, 3V.

Végfelhasználói ára:8 641.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124376
KosárbaBővebben

TP-LINK TL-SM5220-3M

10G SFP+ közvetlen csatlakozó kábel, 10G SFP+ csatlakozó, 3 méter.

Végfelhasználói ára:13 444.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124377
KosárbaBővebben

TP-LINK UB400

Bluetooth 4.0 Nano USB adapter, USB 2.0, Plug & Play.

Végfelhasználói ára:2 689.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 121667
KosárbaBővebben

TP-LINK UB500

Bluetooth 5.0 Nano USB adapter, USB 2.0, Plug & Play.

Végfelhasználói ára:2 799.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124386
KosárbaBővebben

TP-LINK UC400

USB-C - USB-A adatper, USB 3.0, OTG.

Végfelhasználói ára:1 870.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124388
KosárbaBővebben

TP-LINK UE200

USB hálózati átalakító, 1db 10 / 100Mbps RJ-45, 1db USB 2.0.

Végfelhasználói ára:3 275.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115686
KosárbaBővebben

TP-LINK UE300

Hálózati átalakító, USB 3.0 bemenet, 10 / 100 / 1000Mbps RJ45 kimenet.

Végfelhasználói ára:5 390.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115645
KosárbaBővebben

TP-LINK UE300C

Hálózati átalakító, USB-C 3.0 csatlakozás, 10 / 100 / 1000 Mbps, RJ45 bemenet.

Végfelhasználói ára:5 977.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 121331
KosárbaBővebben

TP-LINK UE306

Hálózati átalakító, USB 3.0 bemenet, 10 / 100 / 1000Mbps RJ45 kimenet, fekete.

Végfelhasználói ára:5 121.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 124387
KosárbaBővebben

Hálózati eszközök / Egyebek

Riasztórendszerek
Riasztó és Lakásautomatizálás
Megfigyelőrendszerek
Tűzjelző rendszerek
Beléptetőrendszerek
Kaputelefonok
Kapuautomatizálás
Távközléstechnika
Szerelési anyagok, szerszámok
Hálózati eszközök
Műszerek
Egészségügyi termékek
Egyebek

Vissza

   

Termékkereső



Feliratkozás hírlevelünkre
Értesülhet Akciókról, Újdonságokról
Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek
8:00 - 17:00 (UTC+1)
Helyi idő: 7:23
ZÁRVA, nyitás: 8:00
Központi elérhetőség: 
info@delton.hu
support@delton.hu
(+36 1) 220-7940, (+36 30) 531-5454
(Magyar, Angol, Német, Francia, Román)
Termékek
Kezdőlap
Kapcsolat
Cégünkről
Bejelentkezés
Regisztráció
Akció
Újdonság
Rendelés
Szállítás
Beszállító
Visszahívás
Jelöltek
Kosár
Árlisták
Letöltés
CSV-XML
Adatvédés
Kérdések
Árajánlat
Telepítés
Oktatás
Ötletek
HUF
Copyright © 2024 delton.hu © | DELTON | Minden jog fenntartva.
Weboldalunk cookie (süti) segítségével könnyíti a felhasználást, melyhez további böngészésével hozzájárul. Tájékoztató ×